Upravit stránku

ANTI-CELULITE. Kavitační kůra, která zatočí s celulitidou

Celulitida je časté trápení, kterého se nám těžko zbavuje. Jestli chcete přebytečným tukovým buňkám dát sbohem a cítit se zase sebejistě, máme pro vás řešení. Připravili jsme ANTI-CELULITE kavitační program, nejmodernější novinku v odbourávání tukových ložisek. Dokáže celulitidu částečně odbourat a v některých případech dokonce zcela redukovat. Výsledky jsou vidět už po první proceduře! 

Efekt už za půl hodiny

Jedna procedura vám zabere jen 30-40 minut vašeho času. A pokud budete dodržovat námi doporučený režim, jsou výsledky trvalé! Rádi vám také doporučíme, kolik procedur potřebujete absolvovat, aby byl výsledek co nejlepší.

Jak to celé funguje

Kavitace je velmi příjemná a nemusíte se jí vůbec obávat. Ihned po jejím absolvování se můžete vrátit k běžným činnostem a nijak vás neomezuje. Je to navíc lékařsky ověřená metoda. Za pomoci nízkofrekvenčního ultrazvuku dochází k přesunu tukové tkáně do tkáňového moku. Potom tento mok odejde přirozenou cestou lymfatickými a močovými cestami z těla ven. Aby byl výsledek co nejlepší, doporučujeme vám kavitační kůru kombinovat s lymfatickou masáží. Lymfodrenáž totiž napomáhá činnosti lymfatického systému, a tak napomáhá odplavení rozpuštěného tuku.

Zastavte se u nás a nechte si vypracovat tréninkový plán na míru!

 • Pondělí–pátek
  08.00–21.00
 • Sobota
  10.00–17.00
 • Neděle
  14.00–19.00
 • FIT REVOLUTION by EMS
  Milheimova 2813
  530 02 Pardubice

Jdete do toho? Zanechte nám rychlou zprávu

 • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.